Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър Телевизия 7/8
Имам четири проверки на МВР през годините за анонимни заплахи за живота ми, сега вече открито ме заплашват. На два митинга тази седмица открито ми правиха жестове как ще ми отрежат главата. Рашистите се опитваха да провалят наши инциативи по опаковане на монумента на окупационната червена армия и успяха не без помощта на полицията, която на практика вместо да ги прогони, защото ние имаме легитимно заявено събитие, те идват и ни провалят. Това каза журналистът и блогър Иво Инджев в "Крум Савов Live" по Телевизия 7/8.
Стоят там, даже първия ден в бяха докарали джип, незаконно паркиран на място, на което нямат право да го паркират и когато питахме полицаите защо не вземат да ги прогонят, ами не искат да има ескалация. Значи, ако въвеждат ред, ще има ескалация, фактически имаше деескалация на нашите усилия, ние да постигнем това, което сме заявили публично като нашите събитие, допълни Иво Инджев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10
Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00