Фейсбук
"Ще обърна внимание отново на фактите и на истината. Не в последния момент, а преди една година парламентарната група на "Има такъв народ“ предложи промяна на Изборния кодекс, смяна на машините, с които избираме, и премахваме мъртвите души в избирателните списъци." Това написа във Фейсбук Слави Трифонов.
"Гласуването с машини със сканиращи устройства ще направи изборите безапелационно почтени, тъй като сегашните машини са опорочени. Не случайно ги наричат "мадуровки“ и не може да им се има никакво доверие. И от толкова години мъртвите души в избирателните списъци променят резултатите при гласуване. Това е толкова долно. Никой не ги махна толкова много години и е крайно време това да се случи.
Някой от ПП-ДБ каза, че тези промени трябвало да бъдат изтеглени, защото иначе вносителите щели да се срещнат с юмрука на протеста. Тези хора от ПП-ДБ отдавна са се самозабравили и са загубили връзка с реалността. Явно някои хора се изживяват като лидери на протеста - затова говорят за юмрука на протеста и удобно премълчават факта, че заради тях голяма част от софиянци се срещат с боклука на кмета.
Не знам. Понякога ми е трудно да видя логиката на събитията. Въпреки това продължавам да вярвам, че българинът е мъдър и рано или късно истината ще възтържествува - и по отношение на юмрука, и по отношение на боклука.", допълва още Трифонов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Защо сънуваме: от древни вярвания до съвременна невронаука
Дата: 21/01, 17:00
Кирил Петков: Нападат Бориславова, защото е силна личност
Дата: 21/01, 16:561 Коментар
Измамници използват името на Пощенска банка с нова фишинг схема
Дата: 21/01, 16:50
Европейският парламент иска ръчният багаж да е без допълнителна такса в самолетите
Дата: 21/01, 16:49
Кметът на „Изгрев“: Боклукчиите поискаха баснословни заплати, наех работници от Непал
Дата: 21/01, 16:46