Снимка Pixabay
Седмицата започва с облаци и валежи, но ще бъде топло.
Минималните температури в страната днес ще бъдат от 11 до 15 градуса. Над страната облачността ще бъде разкъсана, преди обед по-значителна над източните райони, където за кратко ще превали. Следобед облачността ще намалява над цялата страна.
Максималните температури в населените места ще бъдат от 25 до 30 градуса, а по Черноморието от 21 до 23, съобщи синоптикът на Bulgaria ON AIR Ивана Дилова.
Във вторник от северозапад ще премине хладна облачна вълна, главно в северните райони ще превали и прегърми. В сряда ще бъде ветровито, хладно и с валежи преди обед над цялата страна, а следобед валежите ще спират, най-късно в Югозападна България.
В четвъртък ще има разкъсана облачност до слънчево. Ще бъде сравнително хладно. В петък ще има повече слънце и постепенно ще се затопля.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 11:20
Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10
Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00
Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59