Дейв Майлс стана член на БСП


19/05/2022, 19:47

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадри: БТВ

Дейв Майлс от Нигерия от вчера е член на БСП. Той е музикант и студент по политология последна година и казва, че левите идеи могат да променят света. Младежът живее в България от пет години. Негови приятели социалисти го запалили по идеята да стане член на БСП, съобщава БТВ.

"Много се радвам, че станах член на тази партия, защото е лява партия. Ние работим с младежи, създаваме нови идеи и ги съчетаваме с тези на по-възрастното поколение", споделя той пред телевизията.

В свободното си време Дейв се занимава с музика. Прави клипове и е диджей в столични заведения. "Музиката е път към душата и сърцето на много хора и тя помага  хората да разберат по-лесно твоята гледна точка. Посланието ни като млади хора е, че ни е грижа за обществото и искаме да го променим", казва още студентът.

"Иска да се развива в България и да живее и да се занимава с политика", каза пък Станислав Стоенчев, който е член на изпълнителното бюро на левицата. "Споделя нашите идеи и затова е избрал българската социалистическа партия", добавя той

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Учени посочиха най-лошата година в човешката история
Дата: 15/08, 22:51

Александра Начева след завръщането от Бирмингам: Този медал ми е много по-ценен от всички досега
Дата: 15/08, 22:37

Пробив в парогенератор е спрял работата на ТЕЦ „Бобов дол“
Дата: 15/08, 22:13

Европейското първенство по волейбол за жени 2026 идва в ефира на MAX Sport и MAX One
Дата: 15/08, 22:10

Организаторите на „Евровизия“ предлагат нови правила срещу политическия вот
Дата: 15/08, 22:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия