снимка,архив: Булфото
Общо 64 пожара пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, един човек е загинал, съобщават от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" на МВР, на сайта на ведомството. Информацията е към 6:00 ч. тази сутрин.
Мъж на 78 години е загинал при пожар в апартамент в Ловеч. Пожарът е загасен от два пожарни автомобила от Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" -Ловеч.
За последното денонощие противопожарните звена са реагирали на 93 сигнала за произшествия, допълва БТА.
С преки материални щети са възникнали 30 пожара, от които 15 в жилищни сгради, два в промишлени сгради, два в спомагателни, временни или паянтови постройки и три в транспортни средства.
Без нанесени материални щети са възникнали 34 пожара, от които 19 в отпадъци и девет в готварски уреди и комини.
Извършени са 25 спасителни дейности и помощни операции, от които шест при катастрофи в транспортни средства
Регистрирани са четири лъжливи повиквания.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Земетресение от 5.8 по Рихтер е регистрирано на остров Ява
Дата: 27/01, 08:46
3 години след като е закрил партидата си за вода Люси Иларионов е осъден за неплатена сметка
Дата: 27/01, 08:44
Експерт: Потребителите дават най-тежките санкции на нарушителите
Дата: 27/01, 08:39
Нова мощна буря вилнее над Британските острови
Дата: 27/01, 08:33
Мръсен въздух и задушлива миризма заради превишени стойности на серен диоксид в Димитровград
Дата: 27/01, 08:29