Пиксабей
С трагичен край завърши битката на младата майка от Враца срещу наркотиците, научи агенция BulNews. Тази нощ младата жена е починала.
24-годишното момиче е предозирало със синтетика. Тя е приела голямо количество фентанил, който този път я докара до състояние, в което да се съблече гола и да обикаля из Враца.
Свидетели на стряскащата гледка са сигнализирали на спешния тел.112 и тя е откарана в МБАЛ „Христо Ботев“ в изключително тежко състояние. Въпреки неистовите усилия на врачанските лекари да я върнат към живота обаче, тази нощ организмът на младата майка не е издържал в битката срещу наркотиците и тя е починала.
Смъртта на младата врачанка е поредното жестоко напомняне, че наркотиците не прощават. Фентанилът е сред най-опасните вещества в света и дори минимална доза може да се окаже фатална. Зад всяка подобна трагедия стоят разбити семейства, съсипани животи и мечти, които никога няма да се сбъднат. На 24 години човек трябва да крои планове за бъдещето, а не да се превръща в поредната жертва на дрогата. Вместо усмивки и мечти, младата жена оставя след себе си болка, десетки въпроси без отговор и две малки деца без майка. Наркотиците обещават кратко бягство от реалността, но често водят до една-единствена крайна спирка. И тя е много по-близо, отколкото мнозина си мислят.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спрягат треньор от Израел за Лудогорец
Дата: 24/06, 01:30
Тръмп ще връчи трофея на новия световен шампион по футбол
Дата: 24/06, 01:00
Треньорът на Франция се прибира у дома заради кончината на майка си
Дата: 24/06, 00:30
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 00:10
Бойко Найденов: Завръщането на Невзоров предизвиква повече въпроси, отколкото дава отговори
Дата: 24/06, 00:00