Анчелоти: Пазех Неймар за продълженията


29/06/2026, 23:23

Кадър: Youtube

Селекционерът на Бразилия Карло Анчелоти логично бе много щастлив след драматичния късен обрат в 1/16-финала с Япония, спечелен с 2:1, пише "Спортал".

"Не изгубихме търпение, разполагахме с много резерви както на терена, така и на скамейката. Япония не е лесен съперник – играе много организирано и интензивно", каза италианецът.

След това Анчелоти обясни и защо не е пуснал в игра Неймар: „Пазех Неймар за продълженията. Говорих с него, щеше да влезе около 60-ата или 65-ата минута. Изравнихме резултата и не исках да променям структурата, защото отборът контролираше мача“.

През второто полувреме Неймар загряваше до страничната линия, което накара феновете по трибуните да скандират името му. Малко след това обаче Анчелоти му даде знак да спре загрявката, като остави други играчи да се подготвят.

С тази победа Бразилия продължава към осминафиналите, където ще се изправи срещу победителя от сблъсъка между Норвегия и Кот д'Ивоар.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Украйна удари голям петролен терминал в Санкт Петербург
Дата: 05/07, 07:52

Църквата почита Свети Атанасий! Мързелът днес носи бедност, споделянето - просперитет и изобилие в дома
Дата: 05/07, 07:44

Тръмп произнесе речта си по повод 250-годишнината на САЩ въпреки заплахата от бури
Дата: 05/07, 07:38

По-евтини чушки, картофи и моркови, но по-скъпи краставици и домати на борсите у нас
Дата: 05/07, 07:34

Без тирове по "Тракия", "Струма" и през Кресненското дефиле заради големия трафик в следобедите
Дата: 05/07, 07:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия