Снимка: ОДМВР-Варна
Двама мъже са с опасност за живота след след стрелба на Кабакум край Варна.
Около 18:05 ч. е получен сигналът за възникнало спречкване между двама български граждани в района на местността, съобщават от Областната дирекция на МВР във Варна.
По първоначални данни са пострадали мъже на 19 и 24 години, които са транспортирани до болнично заведение.
Единият е с прободна рана, а другият – с огнестрелно нараняване. И двамата са с опасност за живота.
Изясняват се причините и обстоятелствата, довели до инцидента, добавят от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 23/06, 09:18
ИПБ: Политиците се провалят в борбата с войната по пътищата
Дата: 23/06, 09:11
Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:582 Коментара
Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар