Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Образуваха бързо производство за дрифт с автомобили в Свищов
Дата: 26/06, 09:33
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки в Бургаско
Дата: 26/06, 09:271 Коментар
Алекс Илиев: Всеки мач за Спартак ще бъде финал
Дата: 26/06, 09:26
Полицията разследва смъртта на 85-годишен чешки турист в хотелски басейн в Приморско
Дата: 26/06, 09:22
Част от варненския квартал "Чайка" осъмна без вода
Дата: 26/06, 09:11