Снимка Президентство на България
Днес президентът и върховен главнокомандващ на Въоръжените сили Илияна Йотова ще посети 3-та авиационна база - Граф Игнатиево. Държавният глава ще бъде посрещната от почетен строй в 09.50 часа.
В рамките на посещението президентът ще разговаря с личния състав и ръководството на авиобазата. Ще се запознае с изградената инфраструктура за новите изтребители F-16 Block 70 и тренажора за подготовка на летателния състав, пише novini.bg.
В срещите и обиколката на авиобазата ще участват също министърът на отбраната Димитър Стоянов и командирът на Военновъздушните сили генерал-майор Николай Русев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пакистанец шофьор на рейс в Пловдив стана Тик Ток звезда: Наричат ме терорист, циганин, не знам кой е циганин
Дата: 22/07, 10:36
Варненски мотористи: Умишлено ни засичат в натоварения трафик
Дата: 22/07, 10:272 Коментара
Полицията в София засилва присъствието си на някои места заради бездомниците и просяците
Дата: 22/07, 10:18
Радев: Изключено е от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток
Дата: 22/07, 10:12