Булфото
Полицай е задържан с 1,41 промила алкохол в Стара Загора, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в областния град.
Случаят е от 23 април, 56-годишният служител на МВР е засечен в 00:03 ч. да управлява лекия си автомобил по бул."Св. Патриарх Евтимий", в извън работно време.
Водачът е тестван за употреба на алкохол с техническо средство, уредът отчел 1,41 промила. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Извършен е оглед от дежурен следовател.
Образувано е следствено дело под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора. Започната е процедура по образуване на дисциплинарно производство за тежко нарушение на служебната дисциплина.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Д-р Иван Маджаров: Не можем да постигнем европейско здравеопазване с неевропейски вноски
Дата: 24/04, 10:181 Коментар
ЦИК обясни за името на Ивайло Калушев в избирателен списък
Дата: 24/04, 10:14
Млад мъж задигна касов апарат и терминал за касови плащания от павилион на крайбрежната алея във Варна
Дата: 24/04, 10:03
Мария Силвестър: Спрете да ми честитите, не съм бременна
Дата: 24/04, 10:02
И кметът на Стара Загора Живко Тодоров излиза от ръководството на ГЕРБ
Дата: 24/04, 09:522 Коментара