Митева: Трябва да се положат всички усилия за съставяне на кабинет, защото едни избори още повече ще усложнят съставянето му


04/07/2022, 17:52

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected]

кадър бТВ

Смятам, че при едни предсрочни избори, активността на хората в тях ще е много ниска. Това е най-лошият вариант. Смятам, че един следващ парламент ще е още по-фрагментиран и още по-блокиращ.

Това коментира пред бТВ Ива Митева. 

Трудно ще е за работа. Затова смятам, че в този парламент трябва да се направи всичко възможно, за да се сформира кабинет. Най-малкото всички трябва да опитат. Независимо с чий мандат се прави кабинет, трябва да се положат всички усилия, за да може да се сформира правителство и да може да се работи в интерес на хората. Защото на хората в момента КПКОМПИ и съдебната система не са им най-важното нещо. Да, тези теми са изключително важни, но точно в момента на хората са им по-важни други неща, посочи тя. 

Не трябва да се звъни на този и на онзи. Трябва да се изпрати писмо до парламентарната група на ИТН, както е редно, ние ще се съберем и ще си излъчим екип, който да преговаря. Но това до днес не е направено, посочи тя. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шестокласник от Добрич върна изгубена пенсия и показа, че доброто е живо
Дата: 12/05, 21:50

Русия тества новата си междуконтинентална ракета
Дата: 12/05, 21:44

Илиев: По-агресивни сме, скъсяваме дистанцията до хората и сме доволни от това нещо, има промяна
Дата: 12/05, 21:41

Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите по пътищата
Дата: 12/05, 21:342 Коментара

Брегов: Обществото плаща пряко за бездействието и некомпетентността в съдебната система
Дата: 12/05, 21:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия