Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Президентът Вучич обяви оставката си и поиска предсрочни избори в Сърбия
Дата: 28/06, 09:14
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца на футболния турнир "Смолян къп 2026
Дата: 28/06, 09:07
Волейболистите излизат срещу силния тим на Украйна в Лигата на нациите
Дата: 28/06, 08:57
Инцидент късно вечерта в София: Човек е лежал на платното
Дата: 28/06, 08:541 Коментар
Ръст при кражбите на плажа, не оставяйте вещите си без надзор
Дата: 28/06, 08:461 Коментар