ГОНКА В РУСЕНСКО ОТНЕ ЖИВОТА НА НЕВИНЕН ЧОВЕК


14/07/2013, 10:34

Мъж загина в тежка катастрофа през миналата вечер в град Сеново, Русенско. Други четирима души, между които и две жени, са ранени и откарани в русенската болница, предаде БГНЕС.

Инцидентът е станал заради висока скорост и гонка по една от централните улици на Сеново, в близост до жп гарата.

Катастрофата е станала малко след 18:30 часа, когато лек автомобил "Пежо" се удря челно в движещото се срещу него "Жигули". В руския автомобил са пътували две семейства, които са се връщали от бране на билки. Сблъсъкът е толкова силен, че няма следи от спирачен път, а жигулито е буквално намляно. Единият от мъжете в него загива на място, а за да извадят останалите ранени, се е наложило пожарната да реже ламарините.

На мястото са изпратени три екипа на Спешна помощ от Русе и Ветово, които са откарали ранените в русенската болница. По първоначална информация състоянието на двамата шофьори е доста тежко, едната от жените е получила счупване на крак, а другата е със съмнение за счупени шийни прешлени. Докато се чакаше да пристигне следствената група, на мястото дойде една от близките на загиналия, която припадна и се наложи да я отнесат на ръце.

Всички пострадали са жители на Сеново, по думите на съгражданите им са на възраст между 30 и 45 години. Мъжете от двете семейства работели в чужбина и са се върнали за почивка. Хората коментираха, че на тази улица често се организират гонки и повечето от местните жители предпочитат да не минават оттук. Допълнителна опасност създават и множеството дупки. Какви са точно причините за катастрофата ще изяснят следствените органи, пише actualno.com.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Аматьорският турнир по плажен волейбол „Живей активно“ събира ентусиасти във Варна
Дата: 28/08, 22:16

Михайло Федоров става съветник по иновации в министерството на отбраната на Италия
Дата: 28/08, 22:09

Обсъдиха мерки срещу незаконното използване на отровни примамки в природата
Дата: 28/08, 21:52

Кристиян Шкварек и Александър Симов: Демерджиев бави истината за "Петрохан"
Дата: 28/08, 21:47

Държавата подготвя 35 млн. евро подкрепа за лозарите и разширява помощите за пропаднала реколта
Дата: 28/08, 21:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия