e-mail: [email protected]
кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Шофьорите, които се качват в колата след употреба на наркотици, са повече от тези, които имат положителна проба за алкохол над 1,2 промила. Това заяви пред bTV старши инспектор Панайот Хаджирусев от сливенската полиция в коментар на вчерашна опасна гонка с дрогиран водач. Той никога е неправоспособен, никога не е имал книжка, съобщиха органите на реда.
При гонката по най-натоварените сливенски улици е имало голяма опасност от фатални сблъсъци, включително и с човек с тротинетка, като само по чудо всичко се е разминало без жертви. След като удря колата и не може да продължи с нея, шофьорът тръгва да бяга пеша, но след около 5 минути е арестуван. „Питахме го защо бяга, той не можа изобщо да отговори, беше абсолютно неадекватен”, коментира полицай, участвал в преследването.
В кръвта на задържания е установен коктейл от амфетамини и метамфетамини. При поставянето на белезниците той оказал съпротива. Това не е първият, но е най-агресивният дрогиран шофьор, с който сме имали работа в Сливен, признаха местни полицаи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55