Снимка Булфото
Удар на полицията в наш град.
Мъж, превозвал мигранти е задържан от автопатрул на Районното управление в Пазарджик. При опит да бъде спрян между селата Калугерово и Лесичово той се опитал да избяга от униформените, съобщава БНР.
Полицаите веднага го последвали и не след дълго видели колата да спира, а шофьорът да бяга от нея. Малко по- късно 37- годишният софиянец е арестуван. В автомобила му са открити двама чужденци без документи за самоличност. В резултат на допълнителни издирвания са открити и още петима мигранти, които били свалени от мъжа преди да бъде спрян, пише Novini.bg.
Мигрантите са от Афганистан и Пакистан, но са без документи за самоличност. Днес те ще бъдат транспортирани и настанени в Специализиран дом за настаняване на чужденци към Дирекция „Миграция“. Шофьорът на леката кола е задържан в ареста за срок от 24 часа, а Аудито му е иззето. По случая се водят досъдебни производства.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пълно е с полиция и военни спецчасти на Морска гара - Варна
Дата: 07/05, 13:03
Хотелиери и туроператори: Giro d'Italia няма да има икономически ефект за туризма
Дата: 07/05, 13:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 13:00
Слави Василев: Не подкрепихме комисия срещу Пеевски, защото е една говорилня
Дата: 07/05, 12:59