Интензивен е трафикът на ГКПП "Капитан Андреево"


Дата: 23/02, 07:44

снимка: МВР

Трафикът е интензивен на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) на границата с Турция ''Капитан Андреево" на изход за товарни автомобили. Това съобщиха от Главна дирекция „Гранична полиция“ в информация, публикувана на сайта, за трафика на българските ГКПП към 6:00 ч. 

От 20 януари на границата с Гърция през граничния преход „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“. На граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.

Трафикът е нормален на всички останали гранични пунктове и преходи на границите с Република Северна Македония, Сърбия и Румъния, предаде БТА.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гастроентерологът: Държим решението за здрав корем
Дата: 26/02, 02:10

Поне 10 нови магазина и 270 нови работни места открива Lidl през 2026 г.
Дата: 26/02, 02:10

Криминалният психолог Тодор Тодоров: "Случаят "Петрохан" ще се разкрие, когато се проследи какво е станало с Ивайло Калушев през последните месеци
Дата: 26/02, 02:00

Весела Лечева: "Най-големият проблем е, че сме в дълг към целия спорт"
Дата: 26/02, 01:30

Новите колекции в Bonito.bg: Защо дамските обувки от Legero, Ara, Caprice и Peter Kaiser са инвестиция в самочувствие?
Дата: 26/02, 01:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия