Редактор: Александър Дечев
e-mail: [email protected]
Кадър: "Нова телевизия"
Гласуваш за "Има такъв народ" и получаваш истината". Това заяви в ефира на "Нова" Станислав Балабанов от "Има такъв народ"..
"Ако върнем лентата назад, ние изтеглихме министрите си навреме от този кабинет поради две основни причини и всички тези проблеми, които ни създаваха по министерствата. Гласуваш за ИТН, и получаваш истината - такава какво винаги сме се стремяли. Предстои кампания и няма да кажем предварително с кой бихме влезли в коалицията. Единствено като папагали повтаряме, че с ГЕРБ, ДПС и Възраждане няма да участваме в коалиция. Да става ясно, защото същите тези, които протестират пред парламента, ни ушиваха, че сме мафия, сега ушиват и президента, че е мафия", смята той.
Едни избори са катарзис за политическите партии. Ние не искаме кабинет с участието на Кирил Петков и Асен Василев. Тези двамата в никакъв случай не трябва повече да се сдобиват с власт, защото в момента българското общество плаща цената на техните глупости и грешки", завърши Балабанов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Повишаване на температурите и дъжд след обед във Варна
Дата: 12/05, 06:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 05:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 05:40
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 05:30
Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00