Главчев освободи Бисер Минчев от длъжността заместник-министър на транспорта


Дата: 15/01, 19:07

Снимка: Булфото

Служебният министър-председател Димитър Главчев освободи Бисер Минчев от длъжността заместник-министър на транспорта и съобщенията, съобщиха от пресслужбата на Министерския съвет. 

Минчев, чийто ресор в министерството е железопътен транспорт, е освободен от поста по предложение на министъра на транспорта и съобщенията Красимира Стоянова заради днешния трагичен инцидент, при който се сблъскаха два товарни влака край София, предава БТА. 

Красимир Стоянова поиска също оставките на генералния директор на Национална компания „Железопътна инфраструктура“ Стоян Стоянов и управителя на „БДЖ-Товарни превози“ ЕАД Християн Кръстев, посочиха от министерството.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Един човек е загинал, а 17 са ранени при 16 тежки катастрофи у нас през изминалото денонощие
Дата: 22/01, 07:23

Абонати в курорта "Св. Св. Константин и Елена" край Варна осъмнаха без вода
Дата: 22/01, 07:15

Бургас в грипна епидемия до 30 януари
Дата: 22/01, 07:04

Австрийски компании: Корупцията е сред основните слабости на България
Дата: 22/01, 07:00

Бившият вицепремиер Пламен Панайотов: "Много хора" ща бъдат ангажирани с политическия проект на Радев
Дата: 22/01, 06:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия