Кадър Ютуб, архив
Любовният роман между звездата на Реал Мадрид Винисиус и Вирджиния приключи — и то с официално съобщение в социалните мрежи.
Крилото на „Белия балет“ и неговата вече бивша приятелка се разделиха, а новината беше потвърдена лично от Вирджиния Фонсека, която публикува емоционален и многозначителен пост онлайн.
„Винаги съм си позволявала да живея истински — без страх и без преструвки...“
Тя описва връзката като инвестиция на чувства, време и емоции, но и като период, в който е останала вярна на себе си и на амбициите си. Макар да подчертава уважението между двамата, между редовете прозира ясно — краят не е дошъл случайно.
"Докато бяхме заедно, инвестирах много в тази връзка, точно както инвестирам във всичко, което правя в живота си. В края на краищата, винаги съм работила усилено и съм била много фокусирана върху мечтите и отговорностите си. Но аз съм и жена и си позволих да изпитам това чувство без никакви бариери, ценейки уважението, което винаги е присъствало във всичките ми връзки.
В живота се научих никога да не правя компромис с това, което е най-важно за мен. Затова, когато нещо вече няма смисъл, предпочитам да действам зряло и да завърша започнатото с топлина и уважение, вместо да го продължа. Днес решихме да уважаваме пътищата си един на друг.
Пожелавам на Винисиус щастие и успех – и всичко това с голяма любов. Моля всички да уважават това и да обърнат тази страница в живота на всеки от нас, точно както ще направя и аз.
„Благодаря ти“, написа Вирджиния, видя Бтв спорт.
Двамата бяха заедно отново от октомври 2025 г. след кратка забежка на бразилския национал. Фонсека е бразилска телевизионна водеща и модел, майка на три деца.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
А1 и MAX Sport предоставят безвъзмездно правата за излъчване на Диамантената лига в Шанхай с участието на Божидар Саръбоюков на bTV
Дата: 16/05, 08:10
КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 16/05, 08:10
Дара със специален поздрав за зрителите на "Събуди се"
Дата: 16/05, 08:001 Коментар
Тайван поиска от САЩ да продължат да му доставят оръжия
Дата: 16/05, 07:561 Коментар
Черно море може да реши спора за петото място
Дата: 16/05, 07:52