ВАРНА ОТБЕЛЯЗА СКРОМНО РОЖДЕНИЕТО НА ЛЕВСКИ, КМЕТЪТ НЕ СЕ ПОЯВИ В УРЕЧЕНИЯ ЧАС, МИНАЛ БЪРЗО И ПО-РАНО


18/07/2013, 13:58

Фото Румен Сарандев

Без кмет мина скромното отбелязване на рождението на Апостола на свободата Васил Левски във Варна. 

С официално съобщение на сайта на общината бе обявено, че точно в 12 часа Иван Портних ще поднесе поднесе цветя на паметника на Апостола на Алеята на възрожденците.

Това бе и най-значимото официално събитие по случай важната дата.

В уречения час Портних изобщо не се оказа на уреченото място. 

Докато журналистите се оглеждаха и се чудеха къде е новият кмет, на мястото идваха един по един варненци, които изразяваха своята почит към Левски. 

Минувачи си спомнят, че и през предишни лета за годишнината от рождението не е имало големи чествания, в сравнение с отбелязването на смъртта на националния герой. 

Според един от присъстващите Портних е минал преди 5-10 минути набързо, оставил цветята и заминал. 

Вероятно това отговаря на истината, защото кметът бе забелязан в коридорите на общината с букет по-рано през деня.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Слънце по Черноморието
Дата: 23/08, 06:00

Спортът по телевизията в неделя 23 август
Дата: 23/08, 05:00

Хороскоп за неделя: Телец - прагматизъм; Рак - уединение; Везни - неочаквани новини; Стрелец - планиране; Водолей - флирт
Дата: 23/08, 04:30

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 23/08, 04:10

На 22 август 1924 г. разстоянието между Земята и Марс е най-малко – за последен път е било такова през 10 век
Дата: 23/08, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия