Булфото
Тричленен състав на Апелативен съд – София потвърди определението на Софийския градски съд, с което спрямо обвиняемия Румен Шибилов е взета мярка за неотклонение „задържане под стража“ по обвинение за умишлено причиняване на смърт, съобщиха от пресцентъра на съда.
Съдът споделя извода, че е налице обосновано подозрение относно авторството на престъплението, вменено на обвиняемия. Също така приема още, че при по-лека мярка за неотклонение съществува реална опасност обвиняемият да се укрие, доколкото води скитнически начин на живот, предаде БТА.
Определението е окончателно и не подлежи на жалба и протест.
Според държавното обвинение на 22 юни около 18:10 ч. Шибилов умишлено е умъртвил К. М., като го е избутал през парапета на Лъвов мост, вследствие на което К.М. е паднал и е получил съчетана и височинна травма, довела до смъртта му. Първоначално след инцидента бяха задържани трима души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Д-р Малчев: 8 хеликоптера са напълно достатъчни за спешната помощ у нас
Дата: 04/07, 10:28
Божанов: Личният живот на политиците с високи държавни длъжности често се преплита със злоупотреба с публични средства
Дата: 04/07, 10:121 Коментар
Катастрофа по пътя Варна – Бургас, затруднено е движението край Обзор
Дата: 04/07, 10:00
Росен Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Дата: 04/07, 09:491 Коментар
НАП срещу необоснованото поскъпване: При паркингите имаме до 100% завишение на цените
Дата: 04/07, 09:405 Коментара