Натоварено движение тази сутрин на "Капитан Андреево" и "Калотина"


Дата: 16/02, 07:58

Булфото

Интензивен е трафикът на ГКПП „Капитан Андреево“ на границата с Турция на изход за товарни автомобили, съобщават на сайта си от „Гранична полиция“.

Движението е интензивно и на ГКПП „Калотина“ на границата със Сърбия вход и изход за леки автомобили. 

От „Гранична полиция“ напомнят, че от 20.01.2026 г  през граничния преход с Гърция „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“.

На граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.

Трафикът е нормален на всички гранични пунктове с Република Северна Македония, както и на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.  

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



АПИ: Тръгвайте само с автомобили, готови за зимни условия. Днес и в следващите дни се очакват валежи от дъжд и сняг
Дата: 17/02, 13:52

Във Варна задържаха германец, издирван от Интерпол за имотни измами за близо 4 млн. евро
Дата: 17/02, 13:44

4,8 млрд. лева все още са в обращение
Дата: 17/02, 13:31

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 17/02, 13:30

Съседът на Калушев след разпита в полицията: Животът ми е в опасност
Дата: 17/02, 13:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия