Унижение за Манчестър Юнайтед в Лондон

Дата: 07/05, 05:00

:кадър: Спортал

Манчестър Юнайтед претърпя унизителна загуба с 0:4 при гостуването си на Кристъл Палас. Резултатът бе точно олицетворение на представянето на двата отбора. Майкъл Олисе откри резултата в 12-ата минута, а Жан-Филип Матета удвои малко преди почивката. Тайрик Мичъл отбеляза третото попадение в 58-ата минута, а Олисе вкара втория си гол в мача осем минути по-късно, предава Спортал.

Проблемите на "червените дяволи" бяха очевидни, а отсъствието на многото контузени допринесе за това. Каземиро, който последните мачове играе като централен защитник, допусна поредица от грешки, а Джони Еванс не се представи много по-добре. Халфовата линия многократно загуби битки в средата на терена, а в отсъствието на Бруно Фернандеш нямаше никакви идеи в предни позиции.

Ман Юнайтед има само една победа в последните си седем шампионатни срещи и вече е на осмо място, след като вчера бе настигнат от Челси. За Кристъл Палас това бе четвърта победа в последните пет мача. Тимът на Оливер Гласнер е 14-ти в класирането.

Шефът на КНСБ: Утре по сметките на ВУЗ-овете влизат 39 млн. лева
Дата: 19/05, 14:10