Снимка Булфото
Тома Биков от ГЕРБ каза, че ще направят всичко възможно да съставят правителство.
Благодарим за подкрепата на избирателите. Ще коментираме, когато имаме окончателни резултати. Това заяви Десислава Атанасова от ГЕРБ, след като стана ясно, че коалиция ГЕРБ-СДС са големият победител на парламентарните избори тази вечер.
Доволни сме от резултата. Ще положим всички усилия да съставим правителство. Ние не коментираме хипотези, а факти, каза Тома Биков от ГЕРБ, предаде репортер на Novini.bg.
Той уточни, че няма да се изключва никоя от политическите сили. "Няма да коментираме тази вечер нищо", заяви той.
Томислав Дончев също заяви, че ще коментират изборния резултат, след като станат ясни крайните резултати. „Благодарим на всички за подкрепата. И съветваме колегите политици – преди да говорят да мислят”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Войната на Тръмп срещу Иран срина приходите на „Макдоналдс“
Дата: 07/05, 22:55
САЩ наложиха санкции на свързани с Куба две компании и физическо лице
Дата: 07/05, 22:45
Инфлацията в Северна Македония през април е 5,7 процента на годишна база
Дата: 07/05, 22:351 Коментар
Комитова: Откраднаха 255 милиона евро за фиктивни свлачища
Дата: 07/05, 22:201 Коментар
Военните обезвредиха две ръчни гранати в село Петрелик
Дата: 07/05, 22:14