Раждането на първородното бебе на Кейт и Уилям се очаква да стане факт през следващите няколко часа, съобщиха от болницата, където е приета херцогинята. Пред сградата дежурят тълпи журналисти и фенове. След раждането се очаква болницата “Св. Мария” да издаде съответното удостоверение, което ще бъде доставено в Бъкингамския дворец.
Там пък то ще бъде изложено на специален статив до вратите на двореца. Херцогинята е била докарана в болницата с кола около 5 часа местно време. Още при приемането й медиците са обявил, че раждането трябва да стане в рамките на 5 - 6 часа, предаде Блиц.
По-рано Кейт отказа цезарово сечение и реши да роди по естествен път. Англичаните все още са в неведение относно пола на бебето. Чичото на херцогинята Гари Голдсмит е уверен, че двамата очакват момиче. Според него Уилям и Кейт опазили в тайна пола на бебето и ще влязат в историята с факта, че ще имат дъщеря, която още от люлката ще се счита за бъдеща кралица на Великобритания.
Първородното бебе на Уилям и Кейт ще заеме трето място в реда на наследяване на короната, измествайки на четвъртото чичо си принц Хари. Това стана възможно след промяна в законодателството. Миналата седмица Бъкингамският дворец обяви, че вече и момичета ще се считат за престолонаследнички, а няма да бъдат допускани за такива само при липсата на мъжки наследник, както беше досега.
Целият свят може да седне на първия ред, за да наблюдава пристигането на бял свят на най-очакваното бебе тази година. Възможността предоставя в. „Сън“. Изданието излъчва на живо случващото се пред болницата Света Мери в Централен Лондон. Камерата на изданието хваща с обектива си всеки, който влиза или излиза от болничното заведение, в което Кейт Мидълтън всеки момент ще роди. Стотици фенове, журналисти и фоторепортери са поставили под обсада болницата в чакане на бъдещия монарх на страната.
Аматьорският турнир по плажен волейбол „Живей активно“ събира ентусиасти във Варна
Дата: 28/08, 22:16
Михайло Федоров става съветник по иновации в министерството на отбраната на Италия
Дата: 28/08, 22:09
Обсъдиха мерки срещу незаконното използване на отровни примамки в природата
Дата: 28/08, 21:52
Кристиян Шкварек и Александър Симов: Демерджиев бави истината за "Петрохан"
Дата: 28/08, 21:47
Държавата подготвя 35 млн. евро подкрепа за лозарите и разширява помощите за пропаднала реколта
Дата: 28/08, 21:36