Зов за помощ: Да помогнем на 36-годишния Ангел да живее


24/10/2022, 15:17

Снимка Фейсбук, Ангел Иванчев

Млад българин се нуждае от подкрепа, за да живее.

На 13-ти октомври 2022 г. Ангел Иванчев, който е един от най-младите управители на офис на един от водещите мобилни оператори в България навършва 36 години.

Но вместо “Бъди жив и здрав!” на рождения си ден Ангел чува диагнозата - Плоскоклетъчен карцином на езика G2 или рак на езика.

Тази новина го разтърсва жестоко и безапелационно, тъй като лекарите му дават 20 процента шанс за живот, пише standartnews.com.

Целият пълноценен и активен живот на Ангел се срива за миг... Кариера, любов, мечти - за семейство, деца..., всичко това за миг му изглежда като наивен приоритет, ако не притежава най-важното - здраве … 

Ангел е млад и умен мъж, който сам е постигал всичко в живота и след първоначалния шок от чутата диагноза, се осъзнава, проявява типичното за него постоянство и целеустременост, и решава да се бори, да търси изход, да счупи кривото огледало отразило мечтите му, че не може да спре до тук, че трябва да се изправи и да се пребори за живота си!

След незабавно предприети действия и изследвания, се оказва, че има шанс за Ангел и той е много по-голям от 20 процента. Шансът на Ангел е в спешна операция в болница Анадолу Медицински Център в Турция, където след разглеждане на изпратените им изследвания и епикризи, екипът на болницата с рейтинг в топ 10 в света, обнадеждават Ангел и семейството му с хубавата вест, че тумора е достижим за оперативна интервенция. Но това трябва да се случи незабавно, а сумата необходима за операцията от 30 000 евро е непосилна за семейството на Ангел.

Именно за това приятелите на Ангел организират дарителска кампания “Да спасим Ангел!”, чрез която се надяват да се съберат необходимите за операцията на Ангел в Турция средства и така да му помогнат да оздравее и да се върне към нормалния си ритъм на живот.

Приятелите на Ангел разчитат на всички хора с добри сърца да проявят съпричастност и да помогнат кой с колкото може. Те са убедени, че ще се намерят добри хора, които ще подадат ръка на Ангел, ще му помогнат, ще му върнат надеждата, че ще оздравее и сбъдне мечтите си.

Нека заедно да помогнем на семейство Иванчеви, които се нуждаят от помощ, за да спасят сина си. Нека да помогнем един млад човек да не изгуби живота си!Нека заедно да спасим Ангел!

Сметката, по която може да дарите средства и да помогнете на Ангел да оздравее, е:

Банка: Алианц Банк България   

IBAN: BG41BUIN95611000707352   

BIC: BUINBGSF   

Получател: Фондация Павел Андреев   

Основание: Дарение за Ангел

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00

Рубио: Трябва да получим отговор от Иран за прекратяване на войната
Дата: 08/05, 16:48

Временно затварят част от бул. „Осми Приморски полк“ във Варна утре
Дата: 08/05, 16:35

ЦИК обяви новите депутати, заемащи местата на избраните в правителството
Дата: 08/05, 16:22

ЕК с указания за риска от затруднения в доставките на самолетно гориво
Дата: 08/05, 16:17

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия