Започна изплащането на пенсиите в Стамболово след дни чакане


Дата: 12/01, 13:35

кадър: Нова тв

Пореден ден възрастните хора в село Стамболово очакват да получат първите си пенсии в евро. Обещанието беше днес сутринта да започне раздаването им, но инкасо колата закъсня, предаде Нова телевизия.

Пощенската станция отвори в 08:30 часа. Ръководството на „Български пощи” прекъсна отпуск по болест на служителката си, за да може хората най-накрая да получат забавените си пенсии.

„В болничен съм до 16 януари, но направих компромис да се върна на работа заради хората. Не успяха да ми намерят заместник”, каза Назмие.

Така пощата отвори, но пари за пенсии в нея нямаше. Разочаровани, пенсионерите отидоха на топло в местния клуб. След час и половина инкасо автомобилът с парите пристигна.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Влакът от Свиленград за Пловдив блъсна мъж тази вечер
Дата: 26/01, 23:20

МОК: Работим в тясно сътрудничество с екипа на Весела Лечева
Дата: 26/01, 23:10

Бившият регионален министър Иван Шишков: "Ще бъде предложено да бъде променена цялата система"
Дата: 26/01, 23:00

Извънредно положение в Италия заради циклона "Хари"
Дата: 26/01, 22:50

Затвориха прохода Превала заради обилен снеговалеж
Дата: 26/01, 22:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия