Снимка: Фейсбук
Септември Тервел изгуби от Черноморец Балчик с 0:1 у дома в дербито на върха в Североизточна група. Гостите вкараха единственото попадение в продължението на първото полувреме и увеличиха преднината си на върха на 4 точки.
Този аванс означава, че Балчик на практика си осигури първото място в крайното класиране, тъй като едва ли ще се стигне до чудо в оставащите три мача на двата съперника.
Черноморец обаче ще играе във Втора лига, ако успее да подсигури бюджет за професионалния футбол.
Отборът се води от Ивайло Станчев, който е син на известния бивш централен нападател на Ботев Враца, Черноморец Бургас, Спартак Варна, ЦСКА и Черно море Валентин Станчев.
„Стана интересен мач, с емоции за публиката и много положения пред двете врати. Ние играем за феновете, така че не мога да бъда разочарован“, заяви наставникът на тервелци Георги Иванов-Геша.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Блокираха средствата за строежа на балната зала на Тръмп
Дата: 17/05, 07:24
Полицията във Виена арестува 14 души при протест срещу участието на Израел в „Евровизия“
Дата: 17/05, 07:20
А1 и MAX Sport предоставят безвъзмездно правата за излъчване на Диамантената лига в Шанхай с участието на Божидар Саръбоюков на bTV
Дата: 17/05, 07:10
Милотинова след историческата победа на Дара: Добре дошли в София догодина
Дата: 17/05, 07:08
Би Би Си: Химнът Бангаранга на Дара предизвика камшичен удар
Дата: 17/05, 07:031 Коментар