Мирчев: В последните 30 години не сме мръднали, нужно е сериозно видеонаблюдение на границата


10/11/2022, 12:17

Редактор: Виолета Николаева

Ивайло Мирчев от ДБ за ситуацията на границата директно от парламента: 

"В последните 30 години не сме мръднали по отношение на начина, по който екипираме служителите на МВР, начинът, по който се отнасяме към тях и как разглеждаме тяхната работа. 

В България има отдел на най-известната компания за софтуер за видеонаблюдение по света. Може цялата граница да бъде направена автоматизирано. Патрулите са необходими, обаче единстевно може да получавате конкретен сигнал. Не е нужно дори някой да гледа мониторите. Това не е някаква новост. От доста години подобни ситеми съществуват и сме работили с тях. Поне да се провери инсталираното до момента дали върши някаква работа." 
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пожарите в Сърбия се разрастват, димът може да достигне България, молят ЕС за помощ
Дата: 21/08, 20:551 Коментар

България и САЩ обсъдиха модернизацията на армията ни
Дата: 21/08, 20:52

Важно за пътуващите: Катастрофа спря движението на пътя Велико Търново - Самоводене, въведен е обходен маршрут
Дата: 21/08, 20:45

Земетресение с магнитуд 4,2 в Турция
Дата: 21/08, 20:40

Откриха двете сестри от Лехчево
Дата: 21/08, 20:391 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия