Промоционалната кампания ще продължи до 20 ноември.
За поредна година в навечерието на 18 ноември стартира „Black Friday” в магазините Интермаркет на "Интерсервиз Узунови".
"Клиентите могат да се възползват от големите намаления цели 3 дни в онлайн магазина www.intermarket.bg, както и на място в шоурумите на "Интерсервиз Узунови" в градовете Варна, Пловдив и София. Предлагаме на своите клиенти оферти от различни категории: телевизори, хладилници, перални, фурни, плотове, съдомиялни, сушилни, отоплителни уреди и дребна битова техника от марките SHARP, HITACHI, SMEG, ELICA, SCHNEIDER, EDESA, BRANDT, CATA, SANGIORGIO, FAGOR, JATA и др. Специално за периода на кампанията ще има 32” LED Телевизор SHARP за 275 лева, Мултикапсулна Еспресо Машина SCHNEIDER за 239 лева, Ретро-Хладилник EDESA за 169 лева , Аспиратор ELICA за 145 лева и много други.
Количествата на някои стоки са ограничени, затова побързайте да посетите нашите магазини във Варна на бул. „Владислав Варненчик” №267 и на ул. „Девня” №14 или нашия онлайн магазин”, съобщават от "Интерсервиз Узунови" АД.
*публикация
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
15-16 градуса след 3-и януари
Дата: 31/12, 08:00
Проверяват сигнала за атака по резиденция на Путин
Дата: 31/12, 07:50
Техническо прекъсване на банковите услуги от 21:00 часа днес до 01:00 часа след полунощ
Дата: 31/12, 07:40
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 31/12, 07:40
За два дни спират плащанията с ПОС терминал в патрулните автомобили
Дата: 31/12, 07:30