Кадър БНТ
Продължава разследването на случая „Петрохан“.
Припомняме ви, че случаят „Петрохан“ вече взе шест жертви, всички от които убити с изстрел в главата.
Вчера бе намерения кемпер с три от телата под връх Околчица във Врачанския Балкан.
Той бе намерен в трудно достъпна гориста местност и е бил паркиран между дървета, така че да не може да бъде видян отдалеч. В него бяха открити телата на издирваните Ивайло Калушев, Николай Златков и на 15-годишно момче.
Неофициално се твърди, че според това, което са видели криминалистите по време на огледа, най-вероятно Ивaйло Калушев е убил двамата си спътници – 23-годишният Николай Златков и 15-годишното момче, след което се е самоубил, съобщи БНТ.
До този извод се стига и с оглед разположението на телата вътре в кемпера. Аутопсията, балистичната експертиза, взимането на барутни отлагания по тялото и ръцете биха могли да дадат повече яснота по въпроса.
Ще бъдат назначени ДНК-експертизи и ще бъдат взети биологични материали – както от самия кемпер, така и около него.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Рекордните 66,4 млн. евро достигна износът от български компании с Lidl за 2025 г.
Дата: 18/02, 09:10
Спряха движението по пътя Добрич - Албена заради преляла река
Дата: 18/02, 09:09
Автобус с 25 пътници, пътуващ към Букурещ, закъса край Свищов
Дата: 18/02, 09:06
С общоградско поклонение Варна отбелязва 153 години от гибелта на Апостола на свободата
Дата: 18/02, 09:02
Снежната покривка в Русе достигна 26 см
Дата: 18/02, 08:59