Селекцията на Спартак започва с петима играчи на ЦСКА 1948


18/11/2022, 11:20

Снимка уикипедия, Dfotev

Отборът на Спартак (Варна) започва ударна селекция, за да осигури на новия треньор Димитър Димитров-Херо качествен отбор за началото на зимната подготовка в началото на януари.

Варненци са спазарили под наем петима футболисти на третия в елита ЦСКА 1948. Трима от тях са играли под ръководството на Херо в Берое – десният халф-бек Стив Фуртадо и халфовете Карлос Охене и Октавио. Другите двама са нападателите Денислав Александров и Рафаел Енрике, научи Петел.

Отделно „соколите“ имат интерес и към вратаря на дубъла на ЦСКА 1948 Генадий Ганев, който също е играл под ръководството на Херо под Аязмото.

Известно е също, че Димитър Димитров ще доведе във Варна и няколко португалци, а привличането на толкова нови попълнения означава, че Спартак ще се раздели с цял отбор играчи от настоящия си състав.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Дани Петканов претърпя тежък инцидент във фитнеса
Дата: 08/05, 09:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия