Нова: Следващите дни ще са критични за полицай Кирил Петков


23/11/2022, 09:24

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова Тв

Лекарите продължават да се борят за живота на полицай Кирил Петков. Той е с тежка черепно-мозъчна травма и е настанен в столичната болница „Света Ана“.

51-годишният мъж беше поставен в медикаментозна кома, а медиците определят следващите няколко дни като критични за неговото състояние.

Както е известно, Кирил Петков пострада, след като автобус с мигранти се заби в полицейския бус, в който е бил.

Останалите четирима пострадали, които са настанени в болницата, са без опасност за живота. Поредният инцидент в системата на МВР предизвика и сериозен трусове по върховете на ведомството, като главният секретар Петър Тодоров и заместникът му Снанимир Станев подадоха оставки.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пътници готвят иск за десетки милиони евро след инцидента край Солун с "Райънеър"
Дата: 21/08, 19:59

Запечатаха бус с над 300 кг храни без маркировка
Дата: 21/08, 19:54

Няма съгласие за размера на минималната заплата след поредна среща между властта и социалните партньори
Дата: 21/08, 19:44

От 24 до 28 август временно променят влаковете в района на гара Пловдив
Дата: 21/08, 19:38

Затягат мерките срещу имотните измами: Нови правила за сделки, завещания и нотариуси
Дата: 21/08, 19:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия