ПСЖ е на 1/2-финал след страхотен обрат срещу Барселона

Дата: 17/04, 00:07

кадър: Макс спорт

Отборите на Барселона и Пари Сен Жермен завършиха при резултат 1:4 в реванша от 1/4-финалите в Шампионската лига.

Рафиня откри резултата в 12-ата минута, но Усман Дембеле изравни в 40-ата минута. Витиня добави втори гол за гостите в 54-тата минута, а в 61-вата Килиан Мбапе добави трети гол за френския тим от дузпа, а в 89-ата минута отново той реши всичко с втория си гол в мача.

Първата среща бе спечелена от каталунците с 3:2.

В 93-тата минута Мбапе можеше да направи и хеттрик с мощен шут, който обаче бе спасен от Тер Стеген.

В крайна сметка Пари Сен Жермен по категоричен начин спечели реванша и продължава към 1/2-финалите в Шампионската лига, където ще има за съперник Борусия (Дортмунд).

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!