Пиксабей
Жена на 71 г. е загинала, а мъж на 72 г. е пострадал при пожар в плевенското село Еница, съобщава на сайта си Главната дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението".
В неделя в 19:23 часа, в Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – Плевен е получен сигнал за пожар в къща в с. Еница, област Плевен. Огънят е загасен с един пожарен автомобил. Жертва на пожара е 71-годишна жена, а 72-годишен мъж е с обгазяване и е откаран в болница.
Общо 56 пожара са потушени в страната през последните 24 часа. Преки материални щети има при 23 от тях, от които 14 са били в жилищни сгради, един - във временна постройка, а четири са в транспортни средства. Екипите на пожарната са реагирали на 87 сигнала за произшествия. Извършени са 30 спасителни дейности и помощни операции през изминалото денонощие.
Получено е едно лъжливо повикване, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Огромен флот на САЩ се е запътил към Иран
Дата: 23/01, 10:21
КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 23/01, 10:20
Над 120 души са преминали за денонощие през двете болници в Русе с травми и счупвания заради поледицата
Дата: 23/01, 10:17
Варненци: Автобус на спирката "Св. Константин и Елена" минава по-рано. За мач ли бърза шофьорът?
Дата: 23/01, 10:15
Слави Василев: България ще спечели от Съвета за мир, защото ще има пряка връзка с Тръмп
Дата: 23/01, 10:121 Коментар