Стефан Рядков: Занимават се с бюлетините, а помощта за 50 хиляди хора е само 300 лева


01/12/2022, 16:25

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова Тв

Парламентът започва да заприличва като в детската градина, дай ми парцалките, на ти кукличките, и тука, както каза господин Петков, ако мине бюлетината, няма да има правителство в тяхната страна. Какво е туй джавкане като на мегдана. Ако не играеш примерно на моята с моите играчки, няма да играеш, и едно непрекъснато каране, а никой не мисли за обикновения гражданин, че идва тежка зима. С този популизъм, с помощта от 300 лева на 50 хиляди нуждаещи се хора, какво е това, тези пари няма да му стигнат, тези 300 лева, нито за ток, нито за отопление нито за храна, нито за нищо.

Това каза в „Пресечна точка“ по Нова Тв актьорът Стефан Рядков относно решението на депутатите да върнат хартиената бюлетина за гласуване на избори.

Хванали сме се за бюлетините и всичко това ми прилича на една предизборна кампания преди извънредните или кметските избори. Може би искат, както виждам, че смесено ще бъде, да се контролира местната власт на кметските избори и след това да се спечелят, ако има парламентарни извънредни, допълни Рядков.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Георги Лозанов: До президентските избори ще е станало ясно каква власт е дошла
Дата: 09/05, 09:28

Песков: За Путин 9 май е натоварен и наситен работен ден
Дата: 09/05, 09:15

Между 1 и 1.30 евро на едро за сливи, и ябълки, и череши тази година в Кюстендилско
Дата: 09/05, 09:131 Коментар

Волен Сидеров: Жив съм и в добро здраве. Имаше посегателство над моето здраве
Дата: 09/05, 09:10

Мъж е с изгаряния по ръцете и лицето след пожар от цигара в автомобил
Дата: 09/05, 09:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия