Вестник Уикенд твърди, че Цветанка Ризова ще бъде махната от ефир.
Няма официално потвърждение на тази публикация и не е ясно дали не става въпрос за атака срещу журналистката.
Тя преди дни, че е "нарочена за махане".
Според изданието 3 са причините - катастрофирал рейтинг, самоизтъкване и скандалът с Николай Попов.
Според таблоида въпрос на време било водещата да бъде „пенсионирана“. Това се „говорило в коридорите на телевизията“. Чашата преляла при едно от първите й предавания, в което последва чутовен монолог от нейна страна за свободата на словото.
Ризова се самоизтъквала като „рупор“ и „неудобен за статуквото“ журналист
В същото време обаче дългият престой на екрана очевидно е уморил и зрителите от нея и рейтингът й се е сринал до критични нива, което прави предаването й крайно нерентабилно за телевизията, пише Уикенд.
Бащата на Сияна атакува гост на Цветанка Ризова - експерта Карапетков заради съмненията му, че експертизата по неговото дело ще бъде манипулирана, защото Карапетков от друга страна е близък приятел с Явор Нотев, който защитава шофьора на тира, прегазил Сияна.
Според Уикенд Цветанка Ризова няма да бъде освобождавана, а просто няма да бъде удължен договорът й, който изтичал скоро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Инцидент с пешеходец край Съдебната палата в София
Дата: 12/01, 15:571 Коментар
На ръба на война: Командир на НАТО предупреждава за руско-китайски патрули в Арктика
Дата: 12/01, 15:511 Коментар
Край на сковаността в ставите
Дата: 12/01, 15:50
Цеко Минев обяви 6-годишен монопол на ски стартовете в България
Дата: 12/01, 15:48
Адвокат: Ако лекар без диплома иска да ви прегледа, обърнете се към прокуратурата
Дата: 12/01, 15:472 Коментара