Джанлука Виали е в тежко състояние


20/12/2022, 14:29

Снимка: Youtube, Sky Sports

В тежко състояние е борещият се с рака бивш италиански футболист и треньор Джанлука Виали, съобщава БТВ. Новината идва дни след кончината на Синиша Михайлович.

Бившият нападател се намира в болница в Лондон, а майка му е заминала по спешност за английската столица. Виали, който беше диагностициран с тумор в панкреаса за втори път през 2021 г., през миналата седмица обяви оттеглянето си като помощник-треньор на италианския национален отбор.

Според информация на Corriere Della Serra, 58-годишният Джанлука е почувствал сериозно неразположение. Неотлъчно до болничното му легло са майка му Мария Тереза и брат му Нино. Първоначално семейството е планирало да се събере за Коледа в Кремона.

Виали чу ужасяваща диагноза за първи път през 2017 г. Тогава той пребори заболяването и дори изигра ключова роля за триумфа на Роберто Манчини и "скуадра адзура" на европейското първенство миналата година.

Виали получи подкрепа от бившия капитан на "Челси" Джон Тери. Защитникът дебютира за "сините" именно при италианския специалист. "Изпращам му любовта и най-искрените си пожелания. Това е човекът, който повярва в мен", написа Тери.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32

С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19

Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия