Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16
Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12
Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 26/06, 07:00
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 06:20