Пътят Смолян – Девин все още е затворен след свлачището


Дата: 11/01, 08:40

снимка: I see you KAT Смолян

Пътят Смолян – Девин все още е затворен от свлачището, което падна снощи, край Широка лъка, съобщи за ФОКУС дежурният в Областно пътно управление – Смолян. Падналите скална маса и пръст са около 150 куб. м. На място вече има техника, която разчиства и се очаква скоро едното платно и да бъде отворено за движение.  

През нощта е получен сигнал и за паднали камъни по пътя Рудозем – Смилян, които са разчистени, предава Фокус. 

Пътищата в област Смолян са проходими при зимни условия. Пътищата са почистени и обработени. Снежната покривка по проходите достига 15-20 см., като в момента не вали. Остава в сила ограничението за тежкотоварни автомобили с ремаркета и полуремаркета през прохода "Превала“.

 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Недялко Недялков ще извежда България от ЕС
Дата: 15/01, 10:23

Лидл България в топ 3 на работодателите в страната
Дата: 15/01, 10:23

Варненец: Плащаме по 500 евро на година данък "ходова част" за привилегията да живеем в град, който се определя като "морска столица", а същевременно прилича на "дълбока провинция"
Дата: 15/01, 10:171 Коментар

Лихвата по кредитите за студенти пада от 7 на 3%
Дата: 15/01, 10:15

Тулечки: Не може политици и хора с репутация умишлено да рушат доверието в изборите
Дата: 15/01, 10:09

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия