Снимки: ПФК Спартак
Футболистите на Спартак продължават тренировъчния си лагер в Алания, Турция. След вчерашния успех на „соколите” в проверката с косовския „Малишева”, възпитаниците на Димитър Димитров проведоха тренировка на терена до хотела, където са отседнали. Всички футболисти са в добро здраве и има необходимото настроение в отбора, ъобщава официалният сайт на клуба.
Припомняме, че следващия съперник на Спартак в контролите е украинският „Минай”. Срещата е в неделя (29.01.), часът ще се уточни допълнително.
Условията в базата на „соколите” са повече от добри, споделят от варненския щаб. До следващата си контрола тимът продължава с двуразовите тренировки на Evima Football Sports Complex в близост до петзвездния Selene Beach & Spa.
Последната проверка на Спартак е на 2-ри февруари срещу 7-мия в Македонската първа лига, ФК “Македония Гьорче Петров”.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Последни останали апартаменти! Сграда МИДИМА в к.к. Константин и Елена
Дата: 26/03, 04:50
Луксозна селекция от апартаменти за ценители от Комфорт Брокърс ООД
Дата: 26/03, 04:10
Дъжд и гръмотевици на места в неделя
Дата: 26/03, 04:00
Тервел Пулев излиза срещу американец
Дата: 26/03, 02:01
57 са новите случаи на коронавирус у нас
Дата: 26/03, 01:31