кадър: btvsport, Инстаграм
Кавалерът на "Златната топка" за 1994 г. Христо Стоичков и семейството му гледаха на живо мача от Евролигата между Олимпиакос на звездата ни Александър Везенков и Апоел Тел Авив, който се игра в София.
Ицо се поздрави сърдечно с треньор на гранда от Пирея Йоргос Барцокас и седна, заедно със съпругата си Мариана, до пейката на "червено-белите", прредаде Бтв спорт.
В залата бе и една от дъщерите на Камата - Михаела с нейния любим Мартин Трайков.
Сред зрителите бяха, разбира се, и някои от най-близките хора на Везенков - баща му Сашо Везенков, както и сестра му Михаела, която пристигна специално от Кипър заедно с племенниците.
Преди първата топка на паркета в столицата Везенков получи специален приз.
По време на загрявката най-добрият български баскетболист и Спортист №1 на България за 2022 и 2023 г. бе награден от Министерството на младежта и спорта за приноса му към развитието на българския спорт на международната сцена и невероятните постижения, които има.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министър: Поскъпването на цените на туристическите пакети не се дължи на еврото, а на консумативите
Дата: 11/04, 09:20
Кандев: Общински съветник от Разлог и член на СИК са арестувани за търговия с гласове
Дата: 11/04, 09:13
Район във Варна втори ден е без вода
Дата: 11/04, 09:07
TikTok закри повече от 30 акаунта в България заради изборни манипулации
Дата: 11/04, 09:00
Богослов: На Възкресение Христово всички трябва да излязат навън и храмът да се затвори
Дата: 11/04, 08:551 Коментар