Снимка Булфото, архив
Трагедия край село Красново.
87-годишният Йото Петров Узунов е намерен мъртъв преди малко. Дядото е бил открит след тридневно издирване в дере, в близост до село Красново. По тялото няма видими следи от наранявания, предполага се, че е паднал, не е могъл да стане и е починал от студ, съобщиха за "ПБ Новинар" разследващи. Трупът ще бъде откаран в Съдебна медицина Пловдив за аутопсия, където патоанатомите ще установят точните причини за смъртта.
Припомняме, че Йото Петров Узунов е с деменция. Изчезнал е в неделя, като е напуснал дома си между 15:30 и 16 часа и до момента не е открит.
Сигнал в полицията за изчезналия възрастен мъж е подаден в 17 ч. в полицията в Хисар. Над 20 полицаи от РУ Хисаря и служители от Специализираните полицейски сили с три следови кучета го издирват. Обходили са по няколко пъти запустелите дворове и местности около селото, използвали са дрон, но безрезултатно.
Преди пенсионирането си дядо Йото е бил учител. В селото скърбят за възрастния мъж, който бил изключително културен, интелигентен и възпитан.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камала Харис за войната с Иран: Тръмп не е идиот, той е опасен
Дата: 08/05, 10:58
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:50
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:46
В 10 часа сутринта простреляха жена до "Дупката" във Варна
Дата: 08/05, 10:44
От българския град Несебър стартира 109-ата Обиколка на Италия
Дата: 08/05, 10:41