"Реал" загря за световното клубно с лесна победа

Дата: 03/02, 03:00

Снимка: Pexels

"Реал" (М) показа, че се намира в чудесна форма преди участието си на световното клубно първенство.

Белият балет" победи лесно 2:0 "Валенсия" в отложен мач от 17-ия кръг на Примера. Това бе първи мач за "прилепите", след като Дженаро Гатузо бе уволен от треньорския пост.

Така мадридчани намалиха изоставането си от лидера в испанското първенство "Барселона" на 5 точки, предава 24 часа.

Марко Асенсио откри резултата в 52-ата мин. Три по-късно Винисиус удвои.

В края на първото полувреме гол на "белия балет" бе отменен. Антонио Рюдиге прати топката в мрежата на Мамардашвили след корнер, но след преразглеждане с VAR съдията отмени попадението заради фаул на Карим Бензема в атака.

Френският национал бе заменен принудително, след като почувства някаква болка и Карло Анчелоти реши да му даде почивка.

Габриел Паулиста пък бе изгонен за изключително грубо нарушение срещу Винисиус-Жуниор. Бранителят на "Валенсия" изрита брутално крилото на "Реал" и реферът на секундата му показа директен червен картон.

След няколко дни "белият балет" започва похода си към поредна световна титла. Мадридчани очакват на 1/2-финалите победителя от двойката "Сиатъл Саундърс" - "Ал-Ахли".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!

Спонсорирани връзки.

Виктор Николаев в потрес: Във Варна основаха първата ясновидска къща и взимат по 230 евро на сеанс
Дата: 26/04, 09:42

Реколтата отиде на кино: Градушката унищожи хиляди декари
Дата: 26/04, 09:37