Берое и Лудогорец играят при резултат 0:0

Дата: 25/08, 22:07

Снимка: Pexels

Отборите на Берое и Лудогорец играят при резултат 0:0 в двубой от 6-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Стара Загора започна в 21:15 часа.

В 10-ата минута шут на Рик Джонатан беше блокиран от защитник и въпреки това премина много близо до гредата на домакините. Минута по-късно и Фон Витри опита да стреля от около 30 метра. Опитът му не бе никак лош, но и той беше неточен. В 30-ата минута отново Фон Витри шутира, но и този път в аут. Видимо Лудогорец бе по-активният тим и задържаше по-продължително време топката, докато Берое дебнеше своя момент на контраатака, предава Спортал.

Такъв се откри в 33-ата минута, в която домакините изнесоха бързо топката, а накрая тя бе центрирана в наказателното поле, където Годой изпревари защитата, но шутира в аут. В ответната атака и Ивайло Чочев не показа необходимата точност.

В 38-ата минута се откри най-чистата възможност в мача. Тодор Неделев изпълни безупречно корнер, а Якуб Пьотровски атакува топката и нанесе силен удар с глава, който разтресе горната греда. След това защитата на домакините се намеси и до гол не се стигна.

Полувреме завърши с шут на Рик Джонатан в аут.

Черна твар уплаши родопчани и й "видяха сметката"
Дата: 13/09, 12:44