ЦСКА 1948 постигна категоричен успех при гостуването си на Ботев (Враца)

Дата: 30/08, 22:50

кадър: Диема спорт

ЦСКА 1948 постигна категоричен успех с 3:0 при гостуването си на Ботев (Враца) в двубой от седмия кръг на efbet Лига. Над всички за победителите беше Евгений Сердюк, който се разписа на два пъти - в края на първото полувреме и в 68-мата минута. Преди това Бирсент Карагарен (8‘) беше осигурил ранен аванс на своя тим след груба грешка в противниковата защита.

Домакините също имаха добри възможности за гол, но Петър Маринов направи няколко ключови спасявания и запази поредна "суха мрежа", предава Спортал.

Отборът на Валентин Илиев остава без загуба от началото на родния шампионат с три равенства и вече две победи. Това отрежда на ЦСКА 1948 деветото място във временното класиране. Врачани пък прекъснаха добрата си серия, а към момента заемат 12-ата позиция с актив от 6 точки.

В следващия кръг столичани приемат Левски, а за тима на Тодор Янчев предстои ново домакинство - този път на Спартак (Варна).

С нови таблети, раници, тетрадки и помагала от А1 270 деца от приемни семейства започнаха новата учебна година
Дата: 14/09, 18:00