Кола се вряза в дентален кабинет в София


26/06/2026, 10:24

Кадър Фб

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.

Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник".

По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 73 години Путин изглежда като на 50: Лицето му се подмлади осезаемо след парада на 9 май
Дата: 26/06, 20:00

Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
Дата: 26/06, 19:59

Новото първенство започва с мач между Спартак Варна и ЦСКА 1948
Дата: 26/06, 19:51

Изписаха от болница треньора, пострадал в тежката катастрофа на "Тракия", жена му е с опасност за живота
Дата: 26/06, 19:45

ОАЕ предупредиха жителите си за "потенциална ракетна заплаха", след което отмениха тревогата
Дата: 26/06, 19:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия