Предимно слънчево по Черноморието в понеделник


12/02/2023, 13:53

Снимка Булфото, архив

Времето по морето омеква в началото на новата седмица. Утре по Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще са 5°-7°. Температурата на морската вода е 5°-6°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала, пише Moreto.net .

През нощта облачността ще се разкъсва и намалява, и над по-голямата част от страната ще бъде предимно ясно. Ще е почти тихо. Минималните температури ще са между минус 7° и минус 2°, в София - около минус 5°.

Утре ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще са между 5° и 10°, в София - около 5°.

Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен северозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около минус 2°, на 2000 метра - около минус 6°.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хиляди потърсиха изцеление в лечебен извор край Момчилград
Дата: 06/05, 18:14

Над 120 хиляди автомобила се връщат тази вечер в София
Дата: 06/05, 18:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 18:00

ОССЕ оцени изборите в България на 19 април
Дата: 06/05, 17:54

Почина журналистката Буряна Божинова
Дата: 06/05, 17:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия