снимка: Dacoucou, Уикипедия
Даниил Медведев запази перфектната си серия в мачовете срещу Феликс Оже-Алиасим и го победи за пети пореден път.
Руснакът триумфира с 6:2, 6:2 на четвъртфиналите в Ротердам и ще играе утре с Григор Димитров в полуфиналите.
27-годишният Медведев се нуждаеше от 83 минути, за да спечели, като направи общо четири пробива в мача.
Именно той бе последният съперник на Григор, когато българинът достигна полуфинал. Това се случи през миналата година на полуфиналите във Виена.
Българинът е в серия от десет поредни загубени полуфинала, като последният спечелен дойде през 2018 именно в Ротердам. Тогава българинът претърпя поражение в мача за титлата срещу Роджър Федерер.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50
Киър Стармър загуби играта на тронове, на ред е "Краля на Севера"
Дата: 23/06, 11:49
Владислав Горанов: Румен Радев е новият голям лидер, една зодия са с Борисов
Дата: 23/06, 11:44
Две момичета намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
Дата: 23/06, 11:43
Общо събрание на акционерите на "Солвей Соди" АД
Дата: 23/06, 11:38